Çöp Adam: Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden yeni bir dizi...

Çöp Adam dizisi Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor.
Çöp Adam: Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden yeni bir dizi...
İçerik Girişi: 24.11.2022 13:42
Abone Ol 

Star TV ekranlarının yeni dizisi Çöp Adam için heyecanlı geri sayım başladı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı dizinin tanıtımları ve fragmanı yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden ekranlara uyarlanan dizi yine saplantılı bir aşk hikayesini ele alıyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan Çöp Adam dizisi daha yayına başlamadan çok konuşulur hale geldi.

STAR TV ekranlarının yeni dizisi olarak ekranlara gelecek Çöp Adam için geri sayım sürüyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı dizinin ilk bölüm fragmanları yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayeleri ekrana gelirken Çöp Adam dizisi de Budayıcıoğlu'na ait hikaye olduğu ortaya çıktı. Dizinin konusu, oyuncuları merak edilirken hangi kitaptan uyarlama olduğu da merak edildi. İşte Çöp Adam dizisi hakkında bilinmeyenler...

Çöp Adam ne zaman yayınlanacak? Yayın tarihi nedir?

Senaristliğini Melek Gençoğlu ve Su Ersöz'ün kaleme aldığı Star TV'nin yeni dizisi Çöp Adam'ın 1. bölüm tanıtımı yayınlandı. Fragman ile birlikte dizinin yayın tarihi de netlik kazandı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi, 30 Kasım 2022 Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Çöp Adam dizisinin konusu nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkan ve Melek Gençoğlu ile Su Ersöz tarafından senaryoya çevrilen Çöp Adam dizisi; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri'nin sırlarla dolu hikâyesini konu alıyor.

Elçin Sangu tarafından canlandırılacak Peri karakteri bir banka müdürü. Engin Altan Düzyatan ise bir anda zengin olan Tamer Yılmaz isimli bir yazılımcıyı oynayacak.

Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri'nin saplantılı aşk hikayesini konu alıyor. Beklenmedik bir şekilde büyük bir servete konan yazılımcı Tamer'in, bankacı Peri'yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla başlayan hikaye büyük bir aşkla son bulacak. Peri'yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratan Tamer'in saplantısı, zaman içerisinde duygusal bir bağa dönüşecek.

Çöp Adam dizi oyuncuları kimlerdir?

Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Engin Altan Düzyatan,

Elçin Sangu,

Sedef Avcı,

Füsun Demirel,

Salih Kalyon,

Elçin Afacan,

Ali Yoğurtçuoğlu,

Hülya Şen,

Cankat Aydos,

Büşra Çam,

Şeyda Terzioğlu,

GülizarNisa Uray,

Eylül Uğan,

Sinan Albayrak

Çöp Adam dizisi hangi kanalda?

Gülseren Budayıcıoğlu tarafından gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Çöp Adam dizisi yayın günü ve saati nedir?

Her hafta çarşamba günleri saat 20:00'de Star TV ekranlarında yeni bölümleri gösterime girmektedir.

Çöp Adam hangi kitaptan uyarlama?

Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan hikaye henüz kitap olarak piyasaya sürülmemiştir.

Çöp Adam kimi anlatıyor?

Konu hakkında henüz net bir ifade bulunmuyor.

Yorumlar
Yorum Yap
Kimseyle mail adresiniz paylaılmayacaktır.
This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy andTerms of Service apply.

Öne Çıkan Haberler