Survivor'da adaya veda eden isim kim

Survivor'da adaya veda eden isim kim
Survivor'da adaya veda eden isim kim
Whatsapp
Haber girişi: 19.06.2018 02:09
Survivor'da finale az bir zaman kala ekranlara gelen son bölümünde büyük heyecan yaşandı. 102. bölüm ile ekranlara gelen Survivor 2018'de Kıbrıs'taki finalde hayallerine veda eden isimbelli oldu.

Survivor'un geçtiğimiz bölümünde programın sunucusu Acun Ilıcalı finale az bir zaman kala yarışmacılara oldukça büyük bir sürpriz yapmış ve yeni format gereğince artık yarışmacıların takım olarak değil bireysel olarak yarışacağı ve haftada iki elemenin gerçekleştirileceğini duyurmuştu.
Finale Sayılı Günler Kala
Kadınlarda Nagihan'ın ekranlara gelen son bölümde, gerek parkurda gerekse atışlarda Sema'ya büyük bir üstünlük kurduğu görülürken, oyunu kazandığı gözlemlendi. Erkeklerde ise finalde yarışan iki isim Anıl ve Ade oldu. Ödülü kazanan yarışmacı olan Anıl ise Hilmi Cem'i seçti. Nagihan ise seçimini Hakan'dan yana kullandı. Söz konusu yarışmanın ödülünde ise yarışmacılar Panama'ya giderek hamburger yedi.

Öte yandan Survivor'ın ekranlara gelen son bölümünde Turabi, Sema ve Murat eleme potasında bulunurken, adaya veda eden ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Acun Ilıcalı, Dominik'e veda eden ismin Sema olduğunu söyledi.

Yorum Yap

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.