Alex Türkiye'ye mi geliyor? Alex de Souza'nın paylaşımı merak uyandırdı!

Fenerbahçe'nin top koşturan Alex de Souza, "Yuvama dönüyorum" paylaşımıyla heyecanlandırdı. Söz konusu paylaşımın ardından “Alex de Souza Türkiye'ye mi geliyor?” sorusuna yanıt aranmaya başlandı.
Alex Türkiye'ye mi geliyor? Alex de Souza'nın paylaşımı merak uyandırdı!
Haber Girişi: 30.11.2022 13:14
Abone Ol 

Fenerbahçe'de forma giyen Alex de Souza, resmi Twitter adresi üzerinden Türkiye bayraklı bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Brezilyalı futbolcu, "Yuvama dönüyorum.." şeklinde bir mesaj paylaştı.

Alex Türkiye'ye mi geliyor?

Alex'in paylaşımı taraftarlar tarafından araştırılmaya başlandı. Alex de Souza'nın henüz Türkiye'ye neden geleceği bilinmezken, Jorge Jesus'un yardımcısı olacağı iddiaları ortaya atılmaya başladı. Fenerbahçe'nin unutulmaz isimleri arasında yer alan Alex de Souza, kariyerine teknik direktör olarak devam ediyor. Brezilyalı geçtiğimiz günlerde attığı imzayla yeni kulübünün başına geçti. Antrenörlük kariyerine Sao Paulo B takımında başlayan Alex, CBF Academy'den Pro A ve Pro B lisanlarını aldıktan sonra Universidade Futebol'da yönetim kursu alarak yeni takımına imza attı. Brezilya Serie A'dan Serie B'ye düşen Avai, Alex de Souza ile 2023 sezonu için anlaşma sağladıklarını açıkladı. Alex de Souza'nın yeni kulübünde yardımcıları PC de Oliveira ve Joao Paulo Cavalcanti oldu. 2004-2012 yılları arasında oynadığı Fenerbahçe'de 3 lig şampiyonluğu yaşayan Brezilyalı eski futbolcu, 2014'te aktif kariyerini sonlandırdı.

Yorumlar
Yorum Yap
Kimseyle mail adresiniz paylaılmayacaktır.
This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy andTerms of Service apply.