Memur Emeklilerine Müjde!

Bakan Selçuk memur emeklilerinin maaş farkının bu gün ödenmeye başlanacağını açıkladı. Maaş farkları ne kadar olacak? Ssk ve Bağ-Kur emeklilerine ödeme ne zaman yapılacak?

Memur Emeklilerine Müjde!

Haber girişi: 23.01.2020 12:37

Milyonlarca memur emeklisi tarafından beklenen maaş farkı ödemesine ait bilgi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. Bakan Selçuk maaş farklarının bu gün itibarıyla ödenmeye başlanacağını açıkladı. Bakan Selçuk hak sahiplerinin maaş farkı ek ödemesini maaşlarını aldıkları banka veya ptt şubelerinden alabileceklerini belirtirken emeklilerinin sürekli yanında olduğunu bildirerek sözlerine şu şekilde devam etti. ''Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, alın teri döken, ülkemizin herbir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize, yapılacak ek ödemenin hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.''

Maaş Farkları Ne Kadar Olacak?

Bakan Selçuk 2 milyonu aşkın emekliye maaş farkları ek ödemesi kapsamında 500 milyon 288 bin 542 lira 74 kuruş tutarında ödeme yapılacağını açıkladı.

Ssk Ve Bağ-Kur Emeklilerine Ödemeler Ne Zaman Yapılacak?

Bakan Selçuk Ssk emeklilerine maaşlarının 26 Ocak'a kadar ödeneceğini, Bağ-Kur emeklilerine ise 25 ila 28 Ocak tarihleri arasında ödemelerinin yapılacağını bildirdi.

Yorum Yap

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.